04 квітня 2014

Зустріч молодих профспілкових лідерів з Першим заступником Міністра освіти і науки України

Зустріч молодих профспілкових лідерів

з Першим заступником Міністра освіти і науки України

 

3 квітня 2014 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулася зустріч першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун з головами профспілкових комітетів студентів вищих навчальних закладів.

[ Детальніше... ]

«У молодіжному будівництві пора переходити від слів до справ»

 

 

«У молодіжному будівництві пора переходити від слів до справ»

 

 

Орієнтовний план спільних заходів з реалізації Угоди про співпрацю між Федерацією профспілок України та Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництв на 2014 рік підписали 3 квітня В.о Голови ФПУ Григорій Осовий і Голова правління Держмолодьжитло Леонід Рисухін. У зустрічі взяли участь заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий і заступник Голови правління Держмолодьжитло Іван Парух.

[ Детальніше... ]

Відповідно до зверення ФПУ

Відповідно до звернення Федерації профспілок України

[ Детальніше... ]

Солідарність Україні

 

Солідарність Україні

 

Солідарність та підтримку українському народу і профспілкам в цей нелегкий для країни час висловлюють не тільки міжнародні організації, але й

організації трудящих у самій Росії .

[ Детальніше... ]

ДИСКУСІЯ

 

 

ДИСКУСІЯ

Якою має бути Стратегія модернізації ФПУ та її членських організацій?

 

 

Профспілки сьогодні реалізують свій потенціал не повною мірою. Вони не переорієнтували діяльність відповідно до змін і викликів, які відбуваються в суспільстві. Як наслідок, знижується рівень довіри до профспілок й відбувається скорочення профспілкового членства.

У зв’язку з цим, одним з головних завдань ФПУ має стати модернізація діяльності як Федерації профспілок України, так її членських організацій, яка дозволить системно вирішити низку питань й підвищить здатність профспілок досягати поставлених цілей.

[ Детальніше... ]

ІНФОРМАЦІЯ про здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю ФПУ та її членськими організаціями у 2013 році

gromВідповідно до статті 259 Кодексу законів про працю України, статті 21 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» профспілки здійснюють громадський контроль за додержанням законодавства про працю, зокрема, за виплатою заробітної плати, додержанням законодавства про працю та охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, забезпеченням працівників спецодягом, спецвзуттям, іншими засобами індивідуального та колективного захисту.

Федерація профспілок України, її членські організації здійснюють повноваження щодо громадського контролю на підставі законодавства України та з згідно з планом основних напрямів діяльності.

[ Детальніше... ]

В.о. Голови Федерації профспілок України Осовий Г.В. звернувся з вітальним словом до учасників першого Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця - 2014»

загруженноеВ.о. Голови Федерації профспілок України Осовий Г.В. звернувся з вітальним словом до учасників першого Всеукраїнського фестивалю анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця - 2014». 


         Фестиваль проводиться з ініціативи редакції журналу "Промислова безпека". Мета - формування культури безпеки і гігієни праці, профілактики нещасних випадків на виробництві, пошуку і розповсюдження кращого досвіду використання засобів кіно та анімації для збереження життя і здоров’я працівників. Більш детальна  інформація про умови Фестивалю та участь в ньому ФПУ:


1. ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський фестиваль анімаційних і відеофільмів «Безпечна праця-2014»;

2. КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ анімаційних, відео та інших матеріалів для участі у фестивалі «Безпечна праця-2014»;

3. РОЗПОРЯДЖЕННЯ В.о. Голови ФПУ Осового Г.В. про участь у Всеукраїнському фестивалі анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця-2014»;

4. ЛИСТ ФПУ членським  організаціям щодо участі у Фестивалі.

 

Департамент охорони праці апарату ФПУ

[ Детальніше... ]