січня 2015

30 січня 2015

Питання державної фінансової підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій у 2015 році

 

Питання державної фінансової підтримки

молодіжних та дитячих громадських організацій у 2015 році

 

Як відомо, багато членських організацій ФПУ співпрацює зі всеукраїнськими дитячими та молодіжними громадськими організаціями з питань, що пов’язані з навчанням молодих профспілкових лідерів, захистом соціально-економічних прав та інтересів молоді.

[ Детальніше... ]

29 січня 2015

Щодо діяльності профорганізацій у Донецькій і Луганській областях

 

Щодо діяльності профорганізацій у Донецькій і Луганській областях


        
Федерація профспілок України з болем сприймає страждання людей, які потерпають у результаті бойових дій в Донецькій та Луганській областях. Беручи до уваги, що чимала кількість профспілкових організацій Донецької та Луганської областей перебувають одночасно на територіях, підконтрольних як українській владі, так і на окупованій, департаментом розвитку профспілкового руху розроблено методичні рекомендації всеукраїнським профспілкам щодо взаємодії зі своїми організаціями.

[ Детальніше... ]

Звіти і вибори в профспілках

 

Звіти і вибори в профспілках

 

Нині в членських організаціях Федерації профспілок України та їх структурних ланках проходять звіти і вибори. Виборні профспілкові органи звітують про свою діяльність та визначають пріоритетні напрями подальшої роботи в умовах різкого погіршення соціально-економічної ситуації в країні.

[ Детальніше... ]

Роль громадянського суспільства

 

Роль громадянського суспільства

 

У ХХІ столітті роль громадянського суспільства набуває все більшого значення. Діяльність громадських організацій у публічному житті країни вважається невід’ємним елементом сталої демократії. Крім того, розвинене громадянське суспільство є однією з головних умов побудови соціальної держави, де забезпечуються права і свободи громадян, викорінення бідності, особливо працюючої людини, створені умови для розвитку особистості.

[ Детальніше... ]

28 січня 2015

Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№1 2015р)

1Вийшов у світ черговий номер журналу «Охорона праці» (№1 2015р). В ньому, як завжди, новини про діяльність ФПУ, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:

Інтерв’ю з Міністром Мінсоцполітики П. Розенко, який розповідає про зміни, які відбудуться у сфері охорони праці найближчим часом. Автор Н.Оржехівська.

Про досягнення у сфері нормотворчості з охорони праці у 2014р. Автор Н.Чумакова.

[ Детальніше... ]

27 січня 2015

Строк мораторію на відчуження гуртожитків продовжено

Gurtositok 14210681966Набрав чинності ухвалений Верховною Радою України 28 грудня 2014 року Закон України № 68-VIII «Про внесення змін до пункту 3 розділу VIII «Прикінцеві положення» Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» щодо продовження строку мораторію на відчуження гуртожитків».

Згідно з внесеними змінами до 01.10.2019 року продовжено мораторій на відчуження (крім передачі у комунальну власність відповідних міських, селищних, сільських рад) гуртожитків, які перебувають у повному господарському віданні або оперативному управлінні підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності, або увійшли до статутних фондів акціонерних чи колективних підприємств, створених у процесі приватизації чи корпоратизації. Цей мораторій діє на відчуження у будь-який спосіб зазначених гуртожитків як цілісних майнових комплексів або їх окремих будівель, споруд, жилих та нежилих приміщень та іншого майна на користь фізичних чи юридичних осіб.

[ Детальніше... ]