Про життєво важливі для країни і її громадян проекти законів у сфері охорони здоров’я

imagesНа днях СПО обєднань профспілок розглянув в установленому порядку дуже важливі для країни і людей проекти законів,  розробником яких є Міністерство охорони  здоровя України.  Це законопроекти  «Про заклади охорони  здоровя  та медичне обслуговування» і «Про забезпечення лікарськими засобами і виробами медичного призначення» (реєстр. № 4256а).

За результатами розгляду підготовлено і направлено  низку суттєвих  зауважень  та пропозицій: по першому законопроекту – розробнику, а по другому – Комітету з питань соціальної політики  та праці, в якому цей законопроект на даний час знаходиться на розгляді.

28.07.2014 та 29.07.2014 року департаментом охорони праці за ініціативи МОЗ було проведено робочі зустрічі з фахівцями цього Міністерства щодо узгодження позицій по обох законопроектах, на яких фахівці департаменту та Професійної спілки працівників охорони здоров’я України відстоювали заявлені профспілкові позиції.

         Подальший  стан проходження вказаних проектів законів, та врахування профспілкових пропозицій, ФПУ  тримає на постійному контролі. 

 

Департамент охорони праці апарату ФПУ