Молодь обирає курс на Євроінтеграцію

11

28 листопада 2014 року в приміщенні інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» відбувся Круглий стіл «Молодь обирає курс на Євроінтеграцію: зміни до молодіжного законодавства в Україні», організований міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» за результатами виконання проекту «Зміцнення потенціалу з розробки законодавства щодо молоді» та досвіду залучення молоді до прийняття рішень та обговорення подальших кроків з реформування молодіжної політики в Україні.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я», партнерська організація з якою Федерація профспілок України, силами департаменту охорони праці та відділу охорони здоров'я вже довгі 12 років спільно працює в проектах з охорони праці та здоров'я, захисту прав молодих працівників та яка неодноразово надавала технічну підтримку заходам, які проводила ФПУ для профактиву членських організацій.

До участі у зазначеному заході були запрошені керівництво та фахівці Міністерства молоді та спорту України, народні депутати України, представник Посольства Королівства Нідерландів в Україні, представники чисельних громадських організацій.

Під час Круглого столу були представлені кращі приклади досвіду роботи з вдосконалення законодавства України. впровадження різноманітних програм. 

Ілона Єлєнєва (директор МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я») презентувала результати проекту «Зміцнення потенціалу з розробки законодавства щодо молоді», Іван Крулько (народний депутат України) розповів про плани новобраного парламенту щодо удосконалення законодавчих актів, Дмитро Алев та Валентина Коляда доповіли про роботу Міністерства молоді та спорту України щодо молодіжної політики в Україні в умовах євроінтеграційних процесів, Андрій Колобов (член Ради національної організації скаутів України) поділився досвідом роботи щодо залучення молоді до прийняття політичних рішень.

В доповідях фахівців ФПУ Віталія Легкова та Катерини Литвиненко було докладно викладено положення проекту нової Генеральної Угоди на 2015-2017 роки, зокрема, розділу V Гуманітарні питання, молодіжна політика, задоволення духовних потреб населення, які повністю відповідають та доповнюють ті напрями роботи, що висвітлювали учасники Круглого столу.

Після доповідей тривало жваве обговорення у форматі дискусії.

 

Департамент охорони праці апарату ФПУ

 

 

2 3 4 5 6