План міжвідомчих заходів з адаптації до мирного життя учасників антитерористичної операції

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 січня 2016 р. № 10-р
Київ

Про затвердження плану міжвідомчих заходів з адаптації до мирного життя учасників антитерористичної операції

1. Затвердити план міжвідомчих заходів з адаптації до мирного життя учасників антитерористичної операції (далі - план міжвідомчих заходів), що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям:

забезпечити виконання плану міжвідомчих заходів;

подавати щомісяця до 10 числа Міністерству соціальної політики інформацію про стан виконання плану міжвідомчих заходів для її узагальнення та подання до 25 числа Кабінету Міністрів України.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 73

 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 13 січня 2016 р. № 10-р

ПЛАН
міжвідомчих заходів з адаптації до мирного життя учасників антитерористичної операції

1. Організувати для учасників антитерористичної операції, звільнених з військової служби, служби у правоохоронних органах, та членів їх сімей професійне навчання, спрямоване на формування навичок провадження підприємницької діяльності.

 

Мінсоцполітики, державна служба зайнятості.

 

Постійно.

2. Сприяти утворенню груп підтримки самодопомоги та взаємодопомоги для учасників антитерористичної операції та залученню їх до таких груп.

 

Мінсоцполітики, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, обласні та Київська міська держадміністрації.

 

Постійно.

3. Забезпечити організацію та надання для учасників антитерористичної операції, звільнених з військової служби, служби у правоохоронних органах, які звернулися до державної служби зайнятості, послуг з професійної орієнтації та професійного навчання.

 

Державна служба зайнятості.

 

Постійно.

4. Розглянути питання щодо можливості спрощення процедури прийняття у першочерговому порядку на роботу до органів МВС, Національної поліції, Міноборони, ДСНС, Державної прикордонної служби, СБУ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Управління державної охорони учасників антитерористичної операції, звільнених з військової служби, служби у правоохоронних органах.

 

ДСНС, МВС, Національна поліція, Міноборони, Адміністрація Держприкордонслужби, СБУ, Адміністрація Держспецзв’язку, Управління державної охорони.

 

Постійно.

5. Забезпечити співпрацю підрозділів, які проводять облік учасників антитерористичної операції, з військовими підрозділами з метою направлення для подальшого проходження військової служби за контрактом учасників антитерористичної операції, звільнених з військової служби, служби у правоохоронних органах (за бажанням).

 

Міноборони, МВС, Національна поліція, СБУ, Адміністрація Держприкордонслужби, Служба зовнішньої розвідки, Управління державної охорони, Адміністрація Держспецзв’язку та інші заінтересовані органи виконавчої влади.

 

Протягом 2016 року.

 

Публікації документа

  • Урядовий кур'єр від 21.01.2016 — № 12