ФПК ХСЕІ інформує: кількість відвідувачів Internet-медіа ресурсу «Портал профспілкового навчання ФПК» перевищила 10000!

portal

 

Факультет підвищення кваліфікації профспілкових кадрів Харківського соціально-економічного інституту повідомляє, що кількість відвідувачів нашого юного Internet-медіа ресурсу «Портал профспілкового навчання ФПК» (який розпочав свою роботу у тестовому режимі з 1 вересня 2016 року) вже перевищила 10000!

Матеріали Порталу переглянули-прочитали понад 10050 чоловік. Аудиторія наших читачів активно розширюється: Портал відвідують вже не тільки представники України і країн СНД, а й Австрії, Бельгії, Великобританії, Греції, Ізраїлю, Індії, Італії, Канади, Кенії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польші, Румунії, Словаччини, США, Таїланду, Турції, Філіппін, Франції, Чехії, Швеції.

Интернет-медіа ресурс (гіперлокальне ком'юніті медіа) «Портал профспілкового навчання ФПК» можна знайти в мережі Internet, набрав адресу посилання: www.ppnfpk.pp.ua або зробивши запит в пошуковій системі Google, набравши ключові слова: Портал профспілкового навчання ФПК

«Портал профспілкового навчання ФПК» - це медіа-ресурс, спеціалізований тематичний інтернет журнал про профспілкове навчання, про події профспілкового навчання, про учасників і для учасників профспілкового навчання.

Портал створено для залучення учасників профспілкового навчання в процес тісної взаємодії між собою, взаємообміну досвідом в медіа-просторі Порталу, активізації прагнення членів профспілки до отримання нових знань, які допоможуть краще і якісніше здійснювати свою профспілкову діяльність.

Продовжуємо наповнювати розділи Порталу новим матеріалом.

Заходьте! Читайте! Приєднуйтесь!

Запрошуємо учасників профспілкового навчання до активної інформаційної інтернет-взаємодії в медіа-просторі Порталу. Діліться своїм досвідом щодо питань профспілкового навчання, надсилайте інформацію для публікації на Порталі!

Ваші пропозиції та матеріали чекаємо на E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Олена Шпурік,

декан факультету підвищення кваліфікації профспілкових кадрів

Харківського соціально-економічного інституту