ФПК ХСЕІ інформує про початок роботи Internet-медіа ресурсу «Портал профспілкового навчання ФПК». Заходьте! Долучайтеся!

заставка Портал ФПК

 

Факультет підвищення кваліфікації профспілкових кадрів Харківського соціально-економічного інституту повідомляє про початок роботи в тестовому режимі Internet-медіа ресурсу «Портал профспілкового навчання ФПК» за посиланням http://www.ppnfpk.pp.ua/

«Портал профспілкового навчання ФПК» - це медіа-ресурс про профспілкове навчання, про події профспілкового навчання, про учасників і для учасників профспілкового навчання.

Портал створено, щоб вибрати і об'єднати однодумців, які небайдужі до питань профспілкової освіти, хочуть поліпшити якість профспілкового навчання, підвищити результативність профспілкової діяльності, яка безпосередньо залежить від професіоналізму і компетентності профспілкових кадрів і активу, рівня і якості їх підготовки.

Портал створено для залучення учасників профспілкового навчання в процес тісної взаємодії між собою, взаємообміну досвідом в медіа-просторі Порталу, активізації прагнення членів профспілки до отримання нових знань, які допоможуть краще і якісніше здійснювати свою профспілкову діяльність.

«Портал профспілкового навчання ФПК» створений для забезпечення потреб учасників профспілкового навчання в інтернет-ресурсі, який дасть можливість створити інтернет-медійний координаційний інформаційно-ресурсний центр профспілкового навчання і медіа-спільноту учасників профспілкового навчання.

Структура Порталу включає крім стрічки новин, розділи для учасників профспілкового навчання:

-«Організаторам» (з підрозділами «Навчальні заклади системи профспілок», «Нормативна база з питань профспілкового навчання», «Досвід профспілкового навчання» (Зарубіжний досвід, Навчання профспілковців України, Моменти історії (Видатні особистості системи профспілкового навчання, З історії профспілкового навчання , Профспілкові музеї)),

-«Тренерам-лекторам» (з підрозділами «На допомогу викладачам профспілкового навчання», «Фонд мультимедійних презентацій для навчання профактиву»),

-«Слухачам» (з підрозділами «Електронна бібліотека слухача профспілкового навчання», «Поради слухачам профспілкового навчання»),

- «Скарбничка знань» (з підрозділами «Добірка тематичних матеріалів з питань профспілкового навчання», «Калейдоскоп інформації для учасників профспілкового навчання»).

На правій бічній панелі розміщується пошук по Порталу, інформація про пропозиції для профспілкового навчання, архів новин.

«Портал профспілкового навчання ФПК» - це інтернет-простір, який в процесі свого розвитку буде прагнути дати можливість:

- Отримувати учасникам профспілкового навчання оперативно новини, необхідну інформацію, нові знання, консультації профспілкових експертів - досвідчених практиків профспілкової діяльності

- Більш широкого інформування про нові форми, методи, інновації в системі профспілкової освіти

- Узагальнювати і поширювати кращий досвід проведення профспілкового навчання

- Забезпечити швидкий доступ до тематичної інформації щодо основних напрямків профспілкової діяльності

- Більш активно взаємодіяти українським навчальним закладам профспілок і лекторам-тренерам профс.навчання між собою і з профспілковими організаціями в питаннях навчання профспілкового активу; Здійснювати інформаційний обмін, ділитися досвідом з питань проведення профспілкового навчання, виробляти спільні рекомендації з розвитку профспілкового навчання

- Дати інформаційну підтримку представникам українських навчальних центрів профспілок, лекторам-тренерам профспілкового навчання

- Задовольнити потребу профспілкового активу, членів профспілок всіх рівнів в отриманні шляхом самоосвіти додаткових знань для здійснення профспілкової діяльності.

Будемо прагнути, щоб медіа-ресурс «Портал профспілкового навчання ФПК» став активною складовою створення на Харківщині та в Україні системи формування і розвитку кадрового потенціалу профспілок, здатного на рівних вести професійний діалог з соціальними партнерами, грамотно і ефективно захищати соціально-економічні інтереси людей праці.

Запрошуємо до активної інформаційної інтернет-взаємодії учасників профспілкового навчання в медіа-просторі Порталу. Щоб якомога більша кількість учасників профспілкового навчання - читачів Порталу - ставали причетними до процесу створення матеріалів Порталу, які б надихали його читачів розвивати систему профспілкового навчання, давали поштовх до вдосконалення форм і методів діяльності профспілкових організацій по захисту соціально-економічних прав трудящих.

Посилання на «Портал профспілкового навчання ФПК»: http://www.ppnfpk.pp.ua

Заходьте! Приєднуйтесь! Надсилайте матеріали для публікації на Порталі!

Наші контакти:

м.т. 068-610-93-29 (Шпурік О.В.)

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Олена Шпурік,

декан факультету підвищення кваліфікації профспілкових кадрів Харківського соціально-економічного інституту