Відбулося восьме засідання Ради ФПУ, на якому взято за основу проект Стратегії модернізації ФПУ, її членських організацій

 

Відбулося восьме засідання Ради ФПУ, на якому взято за основу

проект Стратегії модернізації ФПУ, її членських організацій

 

26 червня 2014 р. відбулося восьме засідання Ради ФПУ. Враховуючи кардинальні зміни у суспільно-політичному житті, зниження життєвого рівня членів профспілок та згідно з пропозиціями членських організацій, Рада ФПУ прийняла рішення про приближення чергового З’їзду ФПУ та його проведення у 2015 році.

Крім того на засіданні Ради взято за основу проект Стратегії модернізації ФПУ, її членських організацій. У ньому закладено низку заходів, спрямованих на посилення результативності та ефективності діяльності профспілок. А саме: відповідальність профспілкових структур за виконання рішень Президії та Ради ФПУ, визначення першочергових завдань для профспілок, проведення низки структурних змін.

Рада ФПУ прийняла рішення про внесення проекту Стратегії модернізації ФПУ, її членських організацій на обговорення широкого профспілкового активу. Запрошуємо усіх не байдужих до майбутнього профспілкового руху долучитися до роботи з обговорення проекту Стратегії.

 

 

Департамент розвитку

профспілкового руху ФПУ